UMAGE – laelamp, Faraday

299.00399.00

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Lisage oma kodu sisekujundusele Faraday lambivarjuga elegantne hõng.

Sellel skulpturaalsel kunstiteosel on keerukas messingist võrgustruktuur, mis võlub kindlasti pilku. Selle sees olev piimvalge gloobus tagab pimestamiseta valgustuse, mistõttu sobib see ideaalselt teie söögilauale või esikusse.

Briti teadlase Michael Faraday puuriteooriast inspireeritud lambivarjul on peen ruudustik, mis filtreerib kaunilt valgust, heites teie seintele lummava sära. Elegantne disain avaldab austust ühele tähelepanuväärsemale avastusele teaduse ja tehnoloogia ajaloos.

Lambivari on valmistatud messingiga kaetud terasest ja valgest opaalklaasist ning seda saab segada ja sobitada erinevate juhtmekomplektide ja varikatustega UMAGE valgustitarvikute kollektsioonist. Selle kontrastsed messingdetailid ja piimvalge maakera lisavad teie sisekujundusele sädeme rafineeritust ja valgustavad teie kodu stiilselt. Juurde saad valida sobiliku disaini ja tooniga juhtmega sokli.

Mõõdud:

Keskmine: Ø: 45 cm x H: 21.8 cm
Suur: Ø: 60.4 cm x H: 26 cm

Kaal:

Keskmine: 1.6 kg
Suur: 2.1 kg

Valgusallikas: E26 / E27 – max 15W LED (ei sisaldu komplektis)

Lisainfo

Valik

Keskmine, Suur

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).